16th NASeA/ANMA Joint Convention

Announcement, News

बिषय: निर्वाचन स्थगन गरिएको सूचना।

NASeA का मतदाता सदस्यज्यूहरु,

NASeA Election-2021 का उमेद्वार साथीहरु,

आज मिति ९/२/२०२१ बिहिबार 6:51 PM (Mountain Time) मा NASeA Executive Board बाट प्राप्त इमेल यहाँहरुको समेत जानकारीको लागि यसैसाथ संलग्न छ।

प्राप्त पत्र अनुसार पूर्व निर्धारित तालिका बमोजिम यहि सेप्टेम्बर ५, २०२१ मा हुने भनिएको NASeA को निर्वाचन हाललाई स्थगन गरिएको छ। NASeA/ANMA को १६ औं संयुक्त सम्मेलन  NASeA को निर्वाचन सम्पन्न गर्ने नयाँ मितिबारे NASeA Executive Board को निर्णय प्राप्त हुनासाथ यहाँहरुलाई जानकारी गराइने कुरा अवगत गराउन चाहान्छौं।

यसबाट पर्न गएको असुविधाप्रति दुख व्यक्त गर्दछौं।

भवदीय,

Gyanendra Gadal, Chair

Basu Phulara, Member

Ram Krishna Wagle, Member

NASeA Election Committee-2021

September 2, 2021

NASeA Executive Board Election-2021

Final List of Candidates applied in various positions 

 

Position SN Candidate State Remarks
President 1 Ms. Ambika Lohani Sharma GA
2 Krishna Shrestha FL
Position SN Candidate State Remarks
Executive VP 1 Dr. Niroj Basnet GA
3 Bishal Bharati NC
Position SN Candidate State Remarks
V President 1 Satish Chandra Gupta SC
2 Bhim Prasad Timalsina NC
Position SN Candidate State Remarks
G. Secretary 1 Ramesh Baniya GA Unopposed
Position SN Candidate State Remarks
Joint Secretary 1 Manoj Lamichhane FL Unopposed
Position SN Candidate State Remarks
Treasurer 1 Baburam Sharma GA Unopposed
Position SN Candidate State Remarks
BOD members 1 Mrs. Sita Ghimire Mainali AL Unopposed all
2 Sushil Poudel TN
3 Jhanak Thapaliya FL
4 Ms. Kalpana Aryal MD
5 Sunita Khatiwada FL
6 Bishal Sapkota FL
7 Ashish Subedi VA
8 Babu Subedi NC
9 Suman Silwal AL
10 Krishna Devkota GA
11 Ms Binita Lakandri FL
12 Manoj Rai NC
13 Richa Sharma SC
14 Danda Chapagain SC
15 Ganesh Bhattarai NC

Primary Candidate’s list and information

NASeA Election 2021 मा उमेदवारहरुको प्रारम्भिक नामावली प्रकाशन सहित बिशेष जानकारी:

=================================================================

सम्पूर्ण मतदाता एवम उम्मेद्वार महानुभावहरुमा सहर्ष जानकारिका लागि यो उमेद्वारहरुको प्रारम्भिक नामवली प्रकाशन गरिएको छ ।

१. प्रकाशित भएको नामावलिमा उमेद्वारहरुले अन्तिम निर्णय लिने म्याद यही अगष्ट १४, शनिबार पूर्वीय समय १२:०० बजे रातिसम्म रहेको छ ।

२. यस अवधिभित्र एउटै उमेद्वारले दुई वा दुईभन्दा बढि पदहरुमा हालिएका उमेद्वारीमध्ये आफुले इच्छाएको एक मात्र पद राखेर अरु सबै झिक्ने, कुनै पनि पदबाट आफ्नो उमेद्वारी फिर्ता लिने, आदि गर्न सकिनेछ ।

३. वहु पदहरुमा उमेद्वारी दर्ता गर्नेले एउटा मात्र राखि अरु सबै पदबाट आफ्नो उमेद्वारी फिर्ता लिनुपर्नेछ, यसो नगरिएमा सबै पदको उमेद्वारी स्वतः रद्द हुनेछ ।

४. प्रकाशित कुनै उमेद्वारीमाथि कसैको दाविबिरोध रहेमा प्रमाण सहित पेश गर्न सकिनेछ । यसबारे पेश गरिएका तथ्य प्रमाणको आधारमा छानबिन गरी अन्तिम निर्णय निर्वाचन समितिले दिनेछ ।

५. यस्ता पत्राचार निर्वाचन समितिको आधिकारिक Email: (electionnasea@gmail.com) मार्फत मात्र पठाउनुहोला ।

६) म्याद नाघि आएका पत्राचारप्रति कुनै पनि कार्यवाही हुनेछैन ।

७) निर्वाचन सम्बन्धी कुनै पनि कुराको अन्तिम निर्णयको अधिकार निर्वाचन समितिमा रहनेछ ।

पुनश्च:

Nominator ले उम्मेदवार मनोनयन (Nomination) गरे पनि स्वयं उम्मेदवार वा उसको अनुमतिले मात्रै आवेदन दिन पाउने तथ्यलाई हृदयंगम गरी यसबारे सबै उमेद्वारहरुलाई जानकारी गराइएको छ । सोहि अनुरुप आवेदनहरु प्राप्त पनि भएका छन् | प्राबिधिक कठिनाइका कारण, अरुले Nominate गरेका केही उमेद्वारको अनुमति (Consent) प्राप्त हुन बाँकी रहेकोले Hold मा राखिएको छ; यहाँ कुनै उमेद्वारको नाम छुटेको थाह पाउनुहुने स्वयं उमेदवारले प्रमाण सहित भोलि ११, अगष्ट २०२१ भित्र आफ्नो अनुमति सहित इमेल मार्फत जानकारी गराउनुहोला; थप Update प्रकाशन गर्नेछौं।

NASeA Election Committee-2021.

 

NASeA Executive Board Election-2021
List of Candidates applied in various positions
Position SN Candidate State Nominator Email Date Remarks
President 1 Ms. Ambika Lohani Sharma GA Prisha Sharma 2-Aug
President 2 Krishna Shrestha FL Amar Karki 4-Aug
Executive VP 1 Dr. Niroj Basnet GA Self 2-Aug
Executive VP 2 Ms. Rama Ghimire GA Bal Kumari Khatiwada 9-Aug
Executive VP 3 Bishal Bharati NC Prakash Nepal 9-Aug
V President 1 Satish Chandra Gupta SC Bashudev Parajuli 2-Aug
V President 2 Bhim Prasad Timalsina NC Bibhuti Timalsina 5-Aug
V President 3 Ms. Rama Ghimire GA Self 9-Aug
G. Secretary 1 Ramesh Baniya GA Aantosh Pahari 8-Aug
G. Secretary 2 Rama Ghimire GA Self 9-Aug
G. Secretary 3 Keshab Raj Sapkota SC Richa Sharma 9-Aug
Joint Secretary 1 Manoj Lamichhane FL Netra Khanal 8-Aug
Joint Secretary 2 Ms. Binita KC MD Kailash ghimire 9-Aug
Treasurer 1 Baburam Sharma GA Bhabindra Basnet 4-Aug
BOD members 1 Mrs. Sita Ghimire Mainali AL Madhav Mainali 5-Aug
BOD members 2 Sushil Poudel TN self 6-Aug
BOD members 3 Jhanak Thapaliya FL Self 7-Aug
BOD members 4 Ms. Kalpana Aryal MD Gajendra Aryal 7-Aug
BOD members 5 Sunita Khatiwada FL Shobha Karki 9-Aug
BOD members 6 Bishal Sapkota FL Aastha Dhakal 8-Aug
BOD members 7 Ashish Subedi VA Sagar Kandel 8-Aug
BOD members 8 Babu Subedi NC Baburam Dawadi 8-Aug
BOD members 9 Suman Silwal AL Self 8-Aug
BOD members 10 Ms Binita KC MD Self 9-Aug
BOD members 11 Keshab Raj Sapkoa SC Self 9-Aug
BOD members 12 Krishna Devkota GA Bimal Nepal 9-Aug
BOD members 13 Ms Binita Lakandri FL self 9-Aug
BOD members 14 Manoj Rai NC Self 9-Aug
BOD members 15 Homan Regmi FL Self 9-Aug
BOD members 16 Richa Sharma SC Self 9-Aug
BOD members 17 Danda Chapagain SC Richa Sharma 10-Aug Consent verified
BOD members 18 Ganesh Bhattarai NC Krishna Baral 10-Aug Consent verified

 

Updated Final Voters List – 2021

Life Members:

First Name Last Name State
Mina Parajul GA
Krishna Parajuli GA
Shankar Pokharel GA
Usha Pokharel GA
Bishnu Paudel NC
Dipak Ranabhat NC
Manju Bhattarai NC
Chet Bhattarai NC
Prem Sangraula VA
Manju Sangraula VA
Manju Devkota SC
Amod Devkota SC
Ashish Subedi VA
Nilam Joshi NC
Bishal Bharati NC
Tejaswi Giri NC
Chandra Giri NC
Laxmi Kunwar GA
Anita Poudel NC
Ram Poudel NC
Krishna Baral SC
Narendra Baral SC
Bimala Adhikari NC
Binaya Aryal NC
Narottama Wagle NC
Ram Krishna Wagle NC
Parbati Chaulagain NC
Bhim Timilsina NC
Anju Paudel NC
Nirmal Paudel NC
Kailash Ghimire GA
Rama Ghimire GA
Nirjala Shrestha GA
Mohan Bista GA
Soven Shrivastav NC
Sri Wagle GA
Prarthana Singh NC
Rajesh Singh NC
Josephina Dhungana CA
Shambhu Dhungana CA
RIYA NEPAL NC
PRAKASH NEPAL NC
Monica Ghimire GA
Niroj Basnet GA
Bhagabati Neupane NC
Nagendra Neupane NC
Sarala Acharya NC
Yagya Acharya NC
Chiranjibi Bhattarai NC
Maya Sharma GA
Surya Lamsal GA
Sarita Bhandari GA
Bimala Gharti GA
Pratima Phulara NY
Bashu Phulara NY
Sharmila Shrestha GA
Narayan Shrestha GA
Sarashowti Parajuli SC
Bashudev Parajuli SC
Sharmila Neupane NC
Keshav Neupane NC
Saraswati Neupane GA
Pashupati Neupane GA
Jagen Chhetri GA
Binod Thapa GA
Pratima Dhital NC
Arun Dhital NC
Indira Lamichhane NC
Pralad Shah NC
Yam Sharma GA
Baburam Sharma GA
Kalpana Aryal MD
Sushil Nepal NC
Nirmala Manandhar GA
Kiran Manandhar GA
Padam Bishwokarma CO
Rapana Shrestha GA
Manish Shrestha GA
Binita Sangraula GA
Anup Srivastav GA
Durga Karki NC
Thakur Karki NC
Namuna Basnet GA
Raju Thapa GA
Bikash Chhetri GA
Shiva Bista NC
Sanjeena Shakya NC
Manish Shakya NC
Umesh Upadhya GA
Sundar Shrestha GA
Srijana Baral MS
Kedar Baral MS
Kalpana Sharma MD
Gajendra Aryal MD
Ramesh Gurung CO
Ranjana Gupta SC
Satish Gupta SC
Mamta Jha NC
Manoj Jha NC
Udhav Karki NC
Indira Chand GA
Sushila Acharya TX
Debi (david) Acharya TX
Rekha Chetry NY
Khagendra Chhetry NY
Amreeta Regmi GA
Deepak Pahari GA
Smita Pahari GA
Sita Pandey MD
Anjana Yonzon GA
Draupadi Gurung AL
Nar Gurung AL
Kalpana Upadhyay GA
Santowana Aryal NC
Dipendra Aryal NC
Radha Poudel NC
Krishna Poudel NC
Shanti Sharma MD
Lok Tiwari MD
Madan Yonzon GA
Bishwa Adhikari GA
Madav Dhakal NC
Sujata Dhungel NC
Sunil Dhungel NC
Sunita Shrestha FL
Krishna Shrestha FL
Binod Roka NY
Rudra Aryal FL
Gyanendra Gadal CO
Rajendra Dongol GA
Pravin Paudel SC
Nita Thapa SC
Samar Magar SC
Sundar Joshi FL
Ramesh Shah GA
Tara Kunwar GA
Bhairab Gurung GA
Pratima Gautam GA
Naina Karmacharya GA
Rajesh Karmacharya GA
Ramjee Sharma GA
Ambika Lohani Sharma GA
Rachana Silwal GA
Manoj Silwal GA
Tara Poonmagar GA
Poonam Malla GA
Avi Malla GA
Srijana Baral GA
Rubi Baral GA
Lauren Upadhyay GA
Samir Upadhyay GA
Ambika Tiwari MS
Khusi Tiwari MS
Sunita Timilsina GA
Kanchan Timilsina GA
Mohan Timilsina GA
Dhana Timilsina GA
Rashmi Thapa TN
Jyotshna Thapa GA
Tek Thapa GA
Dipendra Thapa GA
Samanta Thapa TN
Puru Thapa AR
Devi Subedi GA
Marlene Silwal AL
Suman Silwal AL
Vijaya Shrestha OH
Sita Shrestha GA
Laxmi Shrestha GA
Jharana Shrestha AR
Ganga Shrestha GA
Dipti Shrestha GA
Anita Shrestha MI
Shaubhagya Shrestha GA
Sanjeeb Shrestha AR
Sanjay Shrestha IL
Sagun Shrestha GA
Jay Shrestha AL
Gobinda Shrestha GA
Dhruba Shrestha MI
Tilak Shrestha AL
Nanda Shrestha FL
Mohan Sharma OH
Ananta Shrestha GA
Srijana Sharma GA
Radha Sharma NC
Binita Sharma GA
Rohini Sharma AZ
Lekh Sharma GA
Bal Sharma NC
Sabina Sapkota GA
Sanjeeb Sapkota GA
Jyoti Rayamajhi IN
Leena Ranjitkar GA
Saunak Ranjitkar GA
Nirmala Rajbhandari NC
Jenika Maskey AL
Madan Rajbhandari IL
Narayan Rajbhandari NC
Dharma Rajbhandari IL
Sushma Pradhan NC
Manoj Pradhan NC
Santa Poudel LA
Durga Poudal LA
Meena Pokhrel AL
Santosh Pokhrel AL
Padma Paudel NC
Ram Parajuli GA
CK Parajuli GA
Tracy Pant GA
Bindu Pant GA
Bala Pant GA
Srijana Nepal FL
Bimal Nepal FL
Sunil Nepal NJ
Prahlad Pant GA
Rupa Pandey GA
Girwan Pandey GA
Dilip Panthee NC
Shankar Parajuli NY
Sarita Panthee NC
Manil Maskey AL
Sarita Malla KY
Sushma Manandhar FL
Binu Malla GA
Yogesh Malla KY
Prakash Malla GA
Anju Malla GA
Sita Mainali AL
Madhav Mainali AL
Govinda Lohani AR
Raju Kunwar GA
Prem Kunwar GA
Hema Khatri GA
Tej Khatri GA
Lekha Kharel GA
Raju Kharel GA
Sarita Khanal FL
Choodamani Khanal FL
Bandana Khadka NC
Narayan Khadka NC
Beenu KC GA
Deepak KC GA
Sarita KC GA
Bachan KC GA
Sabita KC GA
Kumar KC GA
Prativa Karki SC
Yogeshor Karki GA
Bimal Karki SC
Uma Karki AL
Lila Karki AL
Poonam Joshi GA
Andrea Dhakal GA
Bidhya Gurung GA
Rashmi Ghimire GA
Namita Ghimire GA
Kamala Ghimire GA
Dhundi Ghimire NC
Chet Ghimire GA
Bala Ghimire IL
Raja Ghale GA
Bob Gerzoff GA
Subodh Gautam SC
Girija Gautam TN
Shiva Gautum FL
Sangita Dongol GA
Ram Dongol GA
Rebecca Dhungana GA
Hari Dhungana GA
Nirmal Dhamala GA
Susma Dhakal NC
Bikal Dhakal GA
Dharmendra Dhakal TN
Devaki Khatri KY
Priti Khatri KY
Subekchya Devkota GA
Kapila Devkota TN
Kamala Devkota NC
Rajan Devkota GA
Ishwar Devkota NC
Ina Dawadi FL
Bhaskar Dawadi FL
Kanai Das MS
Mohan Bista GA
Kamala Bista GA
Krishna Bhattarai OR
Sanjeeb Baral GA
Raja Bhattacharya KY
Kumar Bhandari GA
Hari Bhandari GA
Susmita Baral GA
Parbati Baral GA
Janak Baral GA
Ram C Baral SC
Kabita Banyia GA
Dilip Banyia GA
Sushma Bajracharya GA
Shailendra Bajracharya GA
Usha Aryal MS
Pramod Aryal GA
Sudha Amatya TN
Ramesh Amatya TN
Renu Acharya GA
Rajeeb Acharya GA
Bishwa Acharya GA
Kusum Baral SC
Baburam Pokharel NC
Sharada K Pokharel NC
Babu Dawadi NC
Bimala Sharma NC
Sagar Kandel NC
Sita Paudel NC
Batu Sharma Kuinkel NC
Puja Sharma Kuinkel NC
Manoj Rai NC
Harka Pradhan Rai NC
Kapil Sharan Wagle GA
Hema Devi Upadhyay Wagle GA
Bhabindra  Basnet GA
Mina  Basnet GA
Krishna Raj Devkota GA
Seema Pokhrel GA
Bishnu P Phuyal IL
Chakra Chaulagain FL
Anju Chaulagain FL
Dinesh Khatiwada FL
Laxmi Aryal FL
Nanda  Regmi TX
Prabhu Thapa Thapa MD
Bhagyabati GC Thapa MD
Bishnu Regmi GA
Devkala Ghimire Regmi GA
Ram Poudel NC
Anita Poudel NC
Ashish Subedi VA
Amod Devkota SC
Manju  Luitel SC
Manju Sangraula VA
Prem Sangraula VA
Chet Bhattarai NC
Manikin K Bhattarai NC
Dipak Ranabhat NC
Bishnu Paudel NC
Atit Bhattachan SC
Sabitri Ranabhat NC
Laxman Pokharel NC

 

Yearly Members:

FirstName LastName State
Bhishma Aryal VA
Jagadish Parajuli NC
Anita Parajuli Subedi NC
Swochchhanda Shrestha FL
Netra P Khanal FL
Januka Dhungel Khanal FL
King D Beach GA
Manoj Lamichhane FL
Prashansa thakur FL
Niranjan Pandey FL
Kiran Dev Pandey FL
Manju Pandey FL
Yogesh Pandey FL
Prisha Sharma GA
prabuddha Lohani GA
SHOBHA KARKI GA
Gokarna Gharti-Chhetri FL
Ratna Gharti-Chhetri FL
Arun Amatya FL
Lalita Bhandary FL
sharada bhandary FL
Manju Malla FL
Anil Malla FL
Yamuna bhattarai TX
Nandi Bhattarai TX
Samantha Bhattarai TX
Garima baral TX
Jay Sah FL
Seema Sah Prasad FL
Rajendra Paudel FL
Rajendra Shrestha FL
Neelam Poudyal TN
Durga Poudyal TN
Bijay Shrestha FL
Amar B Karki FL
Sushila Karki FL
Achyut Dhakal FL
Susmita Gautam FL
Bikash Devkota FL
Chandan shrestha FL
Rogina Shrestha FL
Ishwar Shrestha FL
Sabitri Shrestha FL
Sai Shrestha FL
Viswanath Parajuli FL
Prem Singh FL
Sabita Mehta FL
Deepali Singh FL
Narayan Neupane FL
Kedar Bhakta Pathak FL
RAM SHARAN Thapa FL
SHARMILA THAPA FL
Nishant Aryal GA
Khimanand Bhandari NC
DURGA DHUNGANA FL
Minu Bajracharya FL
Rajeev Adhikari FL
Manjila Adhikari FL
Shivams Adhikari FL
Prajesh Neupane FL
Abhigya Neupane FL
Jhanak Thapaliya FL
Leena Basnyet FL
Pravin Basnyet FL
Prajay Basnyet FL
Homan Regmi FL
Navaneet Koirala FL
Puja Koirala FL
Saurav Rimal FL
Pratima Sherpa FL
Suman Wosti NC
Sunita shrestha FL
Raj Kumar Shrestha FL
Mohan Pahadi NC
Shanker P. Rajbhandari FL
Sangeeta Rajbhandari FL
Suni Lama-Ferriero FL
Suraj Nayak FL
Avinash Nayak FL
Manoj Bhattarai FL
Chanchala Bhattarai FL
Rachana Sedhai FL
Veda S. Rai FL
SAROJINI RAI FL
Deep Karki FL
Binod Basnet FL
Sarita Dahal-Basnet FL
Ujjwal Dev Pradhan FL
Anil Koirala GA
Shakuntala Shrestha FL
Gaurav Shrestha FL
Bishnu lakandri FL
Binita Lakandri FL
Dinesh Maharjan FL
Ishan Tamang GA
krishna gautam GA
Isha Joshi FL
Mithu Joshi FL
Parbat Joshi FL
Purushottam Bohara KY
Kamala Bohara KY
Dharma Khanal FL
Mithila Khanal FL
Gita Neupane FL
Aakash Dutraj FL
Siwali shakya FL
Nirmala Shakya FL
RAJ KUMAR Nakarmi FL
Sudarshan Chapagain FL
Radha Ghimire Chapagain FL
Bipasha shrestha FL
Paban Shrestha FL
Suddha Shrestha FL
Dipendra Shahi FL
Raksha Ojha FL
Chet Joshi FL
Ameena Shrestha FL
Karan Mahato GA
Sanju Chaudary
Gagan San Shrestha FL
Pramit Singh FL
Kalpana Shrestha FL
Nabin Ghimire FL
Sujit k Khadka FL
janakee Karki Khadka FL
Kamal Kadel FL
Devendra Thapaliya FL
Aishworya Thapaliya FL
Samata Thapa FL
Rajan Rayamajhi FL
Binu Pathak FL
Sudip Shrestha MD
Sajan Singh FL
Prashiddhi Chand FL
Dipak Baram GA
Krishna Rana Magar GA
Riha Sharma FL
Nirmala Shrestha FL
Bijay shrestha FL
Keshav Acharya FL
Deba Acharya FL
Laxman Thapa FL
Mahalaxmi Silwal FL
Lochan Shrestha FL
Ramesh Khatiwada FL
RAJENDRA SHAKYA FL
Ashish Basistha FL
Renu Ligal Basistha FL
Sushil Ghimire FL
Alina Bastola FL
Punam Ghimire FL
Babu Subedi NC
Priti Bhandary FL
Kedar Nepal GA
Bal Kumari Khatiwada GA
Nabin Timilsina FL
Sudhir P. Rajbhandari FL
Shova S. Rajbhandari FL
Binod Bhatta NC
Ila Bhatta NC
Surendra Laudari FL
Asmita Bhattarai FL
Ram Rai FL
Bishal Gautam FL
Arati Rai FL
Dev Rai FL
Ashish Sangroula VA
Bharat Subedi VA
Bibek Karki FL
Raju Karki FL
Laxmi Oli GA
Mukti N. Dawadi VA
Rajshree Shah FL
Prakash Shah FL
Dikpal joshi FL
Anila Neupane FL
Dhurba Sharma FL
Prem Chapagain FL
Nick Brrown SC
Hom Pandey NC
Ganesh Bhattarai NC
Bijaya Kattel FL
archana Kattel FL
Avima Upreti SC
Swatantra K. Shrestha FL
Anju Shrestha FL
Rajesh Chhetri VA
Surya Baniya FL
Suman Subedi FL
Dilip Dahal GA
Basanta Khadka NC
Tirtha Mali FL
Sumib Shrestha GA
Rima Rana GA
Bishal sapkota FL
Saugat Basnet GA
Bishnu Lamichhane SC
Hari Lamichhane SC
Anugya Poudel Chataut FL
Prajib Shakya FL
Ashma Bajracharya FL
Dorendra Adhikari NC
Basanta Poudel Adhikari NC
Rajib shrestha FL
Sona shrestha FL
Nitu GC FL
Dinesh Sunar FL
Nirwan Malla FL
Sprishya devkota MN
Sushil Poudel TN
Raju Tamrakar FL
Lekh Sharma TN
Ila Sapkota-Sharma TN
Bimala Gurung FL
Ramesh Baniya GA
Jhabindra Ghimire FL
Ajaya satyal FL
Nana satyal FL
Adarsha Shrestha FL
Nirmal Joshi FL
Santi Thapa Nepal FL
Arjun B Singh NY
Manoj lama NC
Sushila Lama NC
Sangita Shakya FL
Sharma Prabin GA
Madhu Nepal FL
Jayandra Regmi FL
Alisa Khadka Regmi FL
Sushila gurung AL
Kaji Gurung AL
astha dhakal FL
Mahima nakarmi FL
Damodar Pokharel FL
Grija Kumar Thapa FL
shiva kandel FL
Shankar Gautam FL
Nikesh Bhandari FL
Sujata Shrestha FL
Shyam Giri FL
Arbind Shrestha FL
Shashank Gupta SC
Shristi Gupta SC
Bindu shreng FL
Basanta thapa FL
Shanti poudyal CA
cheban acharya FL
Lila Dahal OH
Sudarshan Gaire NC
Pratima devi Sharma NC
Amita Devkota FL
BIJAY THAPA VA
ARCHANA K Ghimire VA
Dev Bhandary FL
TEJ Kumar Karki FL
RADHIKA KARKI FL
SAMAGYA KARKI FL
Samixha Karki FL
SANTA KATTEL FL
surya Thapa TX
Sharada Thapa TX
Jiwa Dahal FL
Manoj Joshi FL
Kunti Thapa FL
Bijay R. Bhattarai TX
Dolma Tamang GA
Chetan Neupane FL
Indu Neupane FL
sarthak pandey FL
Sanam A. Bhaila FL
alok bhattrai FL
Samba Lamichhane KY
Ritush Pahari FL
Laxman Ghimire FL
Kamal Tiwari FL
Bhushan Lal Shrestha CO
Pragati Ghimire-Aryal FL
Ram Hari Aryal FL
Kanak Hamal FL
Ramhari Subedi VA
Indira march NC
Mukti Ghimire GA
Shobha Ghimire GA
Gyan karki FL
Laxmi N. Paudel NC
Pramanand Khanal NC
Ganga Maharjan FL
Sunil Maharjan FL
Rishikesh Gautam FL
Keshab Raj Sapkota SC
Nijananda Malla FL